

Подушка ортопедична анатомічна для сну без напруги 50х70 еко пух подушка тісто
Тип: Подушка анатомічна Тісто
Розмір: 50х70
Наповнення: еко пух
Це не просто подушка, це подушка з інноваційним наповнювачем Еко пух, який забезпечує правильну підтримку шиї та хребта під час сну. Вона м’яко адаптується до форми тіла, створюючи відчуття комфорту та знімаючи відчуття напруги. Забирає болючу втому, розподіляє навантаження між різними групами м'язів. Після використання подушка швидко відновлює свою початкову форму, завдяки своїй трьохкамерній конструкції. Не деформується та не збивається,але водночас ідеально адаптується під анатомію тіла. Наповнювач добре пропускає повітря, не накопичує вологу та пил, що робить подушку гіпоалергенною, чохол виготовлений зі зносостійкої, щільної бавовни, що безпечно для щоденного використання. Забезпечує ефект, який ніжно огортає шию та голову, підлаштовуючись під ваші контури. Зменшує біль в шиї, плечах,спині.
⠀
✨ Переваги:
🔹 Пружна, але не тверда
🔹 Не парить, дихає
🔹 Ідеально підходить для будь-якої пози сну – на боку, спині або животі
🔹 Гіпоалергенна
Щоб добре спати, потрібно заздалегідь забезпечити себе гарною подушкою, це згодом дасть змогу бути бадьорим упродовж цілого дня.Подушка підтримує хребет і шию в анатомічно правильному положенні, розподіляє навантаження між різними групами м'язів, ідеально пристосовується до форми та ваги голови та надає максимальний комфортний і здоровий сон. Після пробудження подушка знову набуває своєї вихідної природної форми.
Якщо ви хочете придбати цей товар, натискайте кнопку КУПИТИ!
У наявності також великий вибір подушок різних розмірів і з різними наповнювачами.
Щоб подивитися весь асортимент ковдр і подушок нашого магазину, будь ласка, проходьте за посиланням: https://marketson.com.ua/g24386236-odeyala-podushki
Приємних покупок!
*Асортимент кольорів, будь ласка, уточнюйте в менеджера.
* Колір виробу може відрізнятися від реального залежно від налаштувань, насиченості,контрасту Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Натуральний латекс |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Колір | Рожевий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Тип подушки | Анатомічна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Вага | 1300 г |
- Ціна: 899 ₴
